VIII TARPTAUTINIS VIRTUALUS JAUNŲJŲ PIANISTŲ FORTEPIJONINĖS MUZIKOS KONKURSAS, SKIRTAS LEONUI POVILAIČIUI ATMINTI

Pateikta: 2021-11-18 15:22 (atnaujinta: 2021-11-18 15:30)

2021 11 11  Naujosios Vilnios muzikos mokykloje (nuotoliniu būdu) vyko  VIII  tarptautinis  jaunųjų pianistų fortepijoninės muzikos  konkursas, skirtas Leonui Povilaičiui atminti. Konkurse dalyvavo 48 dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Kosta Rikos ir Tailando.

Konkurso dalyviams ir svečiams paskaitą apie Leoną Povilaitį, jo pedagoginę veiklą ir fortepijoninę kūrybą vaikams skaitė Kretingos meno mokyklos fortepijono mokytoja Vigilija Smilgytė – Mockevičienė.

Sveikiname mūsų mokyklos mokines Ugnę Jūrevičiūtę (mokytoja Vaida Turauskė) ir Emiliją Piečiūtę (mokytoja Silvija Stanienė), tapus III vietos laureatėmis.

Konkurse dalyvavo ir diplomus gavo Benediktas Rimkus, Juozapas Bružas (mokytoja Silvija Stanienė), Justė Drakšaitė ir Perlita Grigaitytė (mokytoja Vigilija Smilgytė – Mockevičienė).

Dėkojame nugalėtojams ir linkime tolimesnės sėkmės!

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė

Paveikslėlių galerija