Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė 2022"

Pateikta: 2022-05-11 18:01 (atnaujinta: 2022-05-11 18:04)

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė” tai vienas unikaliausių, daugiausiai dalyvių pritraukiančių, ilgametes tradicijas turinčių ir tęsiančių šalies muzikinių renginių. Šiais metais „Dainų dainelėje“ dalyvauja 154 solistai, 6 duetai, 11 tercetų, 2 kvartetai, 44 didieji ansambliai iš 57 Lietuvos miestų.

Pavasaris tėvynėn vilioja paukščius, o „Dainų dainelė“ LRT didžiojoje studijoje subūria balsingiausius jaunuosius šalies talentus iš skirtingų Lietuvos kampelių. Sekmadienį, gegužės 8 dieną, LRT PLIUS įsijungę žiūrovai vėl gavo progą pasimėgauti muzika, sklindančia iš pačių širdies gelmių. Smagų, muzikalų, kupiną vaikiško nuoširdumo pasirodymą mums dovanojo laureate tapusi Auksė Gedvilaitė, artistiškai ir nuotaikingai sudainavusi dainą „Juodulio svajonės“. Auksės mokytoja – Jūratė Norkuvienė, koncertmeisterė Olga Vasiljeva.

Sveikiname ir džiaugiamės Auksės laimėjimais ir linkime dar daug gražių pergalių!

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė.