Pasiekimai konkurse „Karamelė“

Pateikta: 2015-02-09 11:16 (atnaujinta: 2016-11-21 09:26)

Kretingos meno mokyklos auklėtiniai 2015 m. vasario 6 dieną dalyvavo Kelmės meno mokyklos III -iajame respublikiniame instrumentinių ansamblių konkurse "Karamelė", kuris buvo skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti.

D kategorijos grupėje mušamųjų instrumentų ansamblis (Karolina Skėrytė, Ugnius Skučas, Dovydas Jonas Šulskis, Domantas Ulevičius, Nedas Urniežius) vadovaujamas mokytojo Večeslavo Krasnopiorovo užėmė I-ąją vietą.

C kategorijos grupėje ansamblis "Sakret" (pav.- Saksofonai iš Kretingos) (saksofonistai: Nedas Jurgutis, Augustas Šipavičius, Augustinas Valiukas, Gintaras Mažonis, Salvijus Linnik, Irma Karnauskaitė; pianistės: Monika Kutelytė, Viktorija Šeškutė; mušamieji- Domantas Ulevičius) pelnė II-ąją vietą. Ansamblį konkursui parengė mokytojai Laimonas Stanius, Silvija Stanienė ir Večeslav Krasnopiorov.

Parengė Silvija Stanienė

Paveikslėlių galerija