Festivalis-konkursas „Keturnytis“

Pateikta: 2016-03-21 09:47 (atnaujinta: 2016-11-21 09:21)

2016 m. kovo 22 dieną 10.00 valandą  mokykloje startuos IV respublikinis tautinių instrumentų kamerinių ansamblių festivalis-konkursas „Keturnytis“. Tai kas dveji metai mokykloje organizuojamas renginys, kuriame dalyvauja nemažas būrys jaunųjų atlikėjų . Šiais metais taip pat sulauksime svečių iš Klaipėdos, Palangos, Naujosios Akmenės, Kalvarijų,  Kuršėnų, Marijampolės, Neringos,  Plungės, Salantų, Šilutės muzikos ir meno mokyklų, Vėžaičių kultūros centro bei Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos.

Ansamblių pasirodymus vertins komisija, kuriai vadovauja Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos mokytoja  Vida Zelenienė, šalyje žinomas skrabalininkas Regimantas Šilinskas ir kompozitorė Banga Balakauskienė.

Festivalio-konkurso metu vyks seminaras, kuriame tautinių instrumentų mokytojai dalinsis praktine patirtimi ugdant jaunuosius tautinių instrumentų mylėtojus.