Konkursų rezultatai

19-asis Tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis- konkursas "Jazz Fontanas 2021" Panevėžyje

Pateikta: 2021-05-26 16:48

Gegužės 20-22 dienomis vyko XIX Tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis-konkursas „JAZZ FONTANAS“, skirtas Rimanto Bagdono - festivalio sielos, džiazo muzikanto - atminimui.

Šiemet festivalis-konkursas vyko nuotoliniu būdu. Tai tradicinis renginys ir šiais metais vyko jau devynioliktąjį kartą. Jame dalyvavo per 60 solistų ir ansamblių iš Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos.

X Tarptautinis pučiamųjų instrumentų nuotolinis konkursas Latvijoje

Pateikta: 2021-05-18 12:04

2021 m. gegužės 7d. Ozolnieki vykusiame tarptautiniame konkurse mokytojo Visvaldo Stirblio mokinys Algirdas Eugenijus Kulvietis (klarnetas) iškovojo III vietą. Koncertmeisterė – Vigilija Smilgytė- Mockevičienė.

Sveikiname Algirdą Eugenijų bei jo mokytoją ir linkime dar daug gražių pergalių!

RESPUBLIKINIS JAUNŲJŲ ATLIKĖJŲ – PIANISTŲ NUOTOLINIS KONKURSAS „MUZIKINIS PAVASARIS 2021“

Pateikta: 2021-05-18 11:57

Sveikiname mokytojos Silvijos Stanienės mokinius: Emiliją Piečiūtę ir Juozapą Bružą, Panevėžio muzikos mokyklos organizuotame respublikiniame jaunųjų atlikėjų – pianistų nuotoliniame konkurse „Muzikinis pavasaris 2021“, užėmus trečiąsias vietas.

Linkime dar daug gražių pergalių!

MUZIKOLOGIJOS OLIMPIADA

Pateikta: 2021-05-10 20:33

2021 gegužės 7 d. Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijoje įvyko tradicinė, devintoji Žemaitijos regiono muzikos ir meno mokyklų 5 - 8 klasių moksleivių muzikologijos olimpiada.

Olimpiada, tai mokinio noras suprasti save, įžvelgti savo potencialo galimybes bei gabumus, išbandyti save. Mokinio dalyvavimas muzikologijos olimpiadoje tampa asmenybės tobulėjimo sąlyga savo darbu pamokoje ir po pamokinėje veikloje. Čia svarbu yra žinių kiekis muzikos teorijos ir muzikos istorijos dalyke, įgūdžių kokybė, išugdyta derminė klausa ir mokinio individuali patirtis.

VII Žemaitijos krašto fortepijoninių etiudų konkursas Kretingos meno mokykloje.

Pateikta: 2021-05-10 20:27

2021 m. balandžio 30 d. Kretingos meno mokykloje vyko fortepijono skyriaus mokytojos  Vaidos Turauskės organizuotas VII Žemaitijos krašto fortepijoninių etiudų konkursas. Konkurse varžėsi net 40 jaunųjų pianistų iš Žemaitijos krašto: Kretingos, Akmenės, Ventos, Plungės, Piekulės, Skuodo, Palangos muzikos ir meno mokyklų. Šis laikas kupinas didelių iššūkių, reikalaujantis vidinės motyvacijos išlaikyti muzikavimo džiaugsmą, nuoseklų darbą. Dabar ypač svarbu suteikti jauniems atlikėjams padrąsinimo ir galimybių pasirodyti scenoje, net jei tai – virtuali scena.

VI respublikinio jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“

Pateikta: 2021-05-10 20:14

2021 m. gegužės 7d. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos organizuotame nuotoliniame konkurse dalyvavo ir sėkmingai pasirodė Kilnutės Skripkauskienės auklėtiniai: Nidijus Valatka savo grupėje iškovojo laureato diplomą, Meira Metelica savo grupėje tapo diplomante.

IV TARPTAUTINIS FORTEPIJONINĖS MUZIKOS FESTIVALIS „PROGRAMINĖ MUZIKA FORTEPIJONUI“

Pateikta: 2021-05-10 20:04 (atnaujinta: 2021-05-10 20:16)

Šiaulių Dainų muzikos mokyklos organizuotame festivalyje dalyvavo 178 mokiniai iš Suomijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Organizatoriai dėkojo mokiniams už šaunius pasirodymus ir gražias akimirkas, mokytojams už nuoširdų ir kūrybingą darbą ruošiant mokinius festivaliui, tėveliams už palaikymą ir pagalbą

Tarptautinis virtualus konkursas „Muzikinė mažųjų mozaika 2021“

Pateikta: 2021-05-10 19:53

2021 m. balandžio 12 – gegužės 3 dienomis Alytaus muzikos mokykloje vyko V tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Muzikinė mažųjų mozaika 2021“. Konkursas jau nuo 2013 metų vyksta kas dvejus metus. Konkurso organizatorė – smuiko mokytoja ekspertė Rita Frendzelienė. „Muzikinė mažųjų mozaika“ – tai jaunųjų talentų iki 11 metų pasirodymai. Konkurso tikslas – skatinti gabių ir talentingų vaikų kūrybiškumą. Šiais metais konkursas vyko nuotoliniu būdu. Jame dalyvavo 195 dalyviai iš 47 Lietuvos, Latvijos, Rusijos muzikos ir meno mokyklų.

Tradicinis VIII respublikinis muzikos mokyklų pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų festivalis „Susiburkime drauge“

Pateikta: 2021-05-10 19:46 (atnaujinta: 2021-05-10 19:47)

Balandžio pabaigoje virtualiai įvykusiame VIII respublikiniame muzikos mokyklų pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų festivalyje, kurį organizavo Aleksandro Kačanausko muzikos mokykla, dalyvavo ir puikiai pasirodė mokytojo Večeslav Krasnopiorov auklėtinis Lukas Kindurys.

Džiaugiamės jo pasiekimais ir linkime sėkmės skinant laurus!

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė

III Lietuvos jaunųjų dainininkų konkursas "Cantabile 2021"

Pateikta: 2021-05-07 20:09

2021 m. gegužės 1 d. Vilniaus muzikos mokykla ,,Ugnelė” surengė Lietuvos jaunųjų atlikėjų klasikinio dainavimo solistų 3-ąjį konkursą „Cantabile 2021“. Jaunieji dainininkai virtualioje erdvėje jėgas išbandė trijose amžiaus grupėse. Komisijai pirmininkavo operos solistas Rafailas Karpis, komisijos nariai – LMTA profesorius Dainius Puišys ir muzikos mokyklos „Ugnelė“ direktorė Valerija Skapienė. Šiame konkurse moksleiviai buvo vertinami, nežinant nei jų mokyklų, nei mokytojų pavardžių.

Puslapiai