Konkursų rezultatai

Dainiaus Trinkūno III tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas

Pateikta: 2021-05-04 19:41

Balandžio 30 d. Šiaulių I-ojoje muzikos mokykloje įvyko III-čiasis tarptautinis Dainiaus Trinkūno jaunųjų pianistų konkursas. Kaip ir daugelis šiuo metu organizuojamų renginių, konkursas vyko nuotoliniu būdu. Konkurso tikslas - paminėti Dainių Trinkūną – pianistą, pedagogą, visuomenės veikėją, skatinti gabių ir talentingų vaikų kūrybiškumą, saviraišką, plėtoti jų meninį akiratį kartu suteikiant galimybę įgyti sceninės patirties. Konkurso programą vertino tarptautinė komisija.

IV TARPTAUTINIO KAMERINĖS MUZIKOS FESTIVALIO KONKURSO "MYKOLO KLEOPO OGINSKIO KŪRYBOS PERLAI" 2021

Pateikta: 2021-04-29 11:46 (atnaujinta: 2021-04-29 11:50)

Balandžio 23 dieną Rietavo meno mokykloje vyko IV tarptautinis kamerinės muzikos festivalis-konkursas „Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai“ nuotoliniu būdu. Dalyviai šiam konkursui ruošiasi labai ilgai, nes konkurso programoje privaloma atlikti M. K. Oginskio sukurtą kūrinį. Sėkmė šiame konkurse lydėjo Kretingos meno mokyklos pianistes:

II vietos laureatės diplomą savo amžiaus grupėje iškovojo Ugnė Jurevičiūtė. Jos mokytoja – Vaida Turauskė.

IV Tarptautinis fortepijoninės muzikos festvalis "ŠOKANČIOS RANKOS"

Pateikta: 2021-04-28 11:31

Virtualuaus teatralizuoto koncerto (2021-04-23) organizatorius – Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija. Dalyviai - 75 jaunieji atlikėjai iš Lietuvos, Latvijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos ir JAV. Renginys 3 dalių: ,,Be krištolo kurpaičių”, ,,Laikas ir muzika” ir ,,Muzikinės istorijos”. Trečiojoje dalyje dalyvavo ir puikiai pasirodė mūsųs mokyklos auklėtinės:

Emilija Piečiūtė 1 kl.,  mokytoja - Silvija Stanienė;

Festivalis-konkursas „Skambioji daina 2021”

Pateikta: 2021-04-28 11:24

2021 m. balandžio 6-9 d. Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla organizavo X Žemaičių krašto vaikų ir jaunimo dainų festivalį-konkursą „Skambioji daina 2021”. Virtualiu būdu jame dalyvavo 79 dainininkai iki 18 m. amžiaus iš įvairių Lietuvos miestų. Šiame gausiame būryje puikiai pasirodė mūsų meno mokyklos mokiniai:

"DŽIAZO FIESTA 2021"

Pateikta: 2021-04-27 09:27

2021 m. balandžio 19 d. nuotoliniu būdu vyko džiazo šventė - XXI RESPUBLIKINIS VAIKŲ DŽIAZO MUZIKOS FESTIVALIS "DŽIAZO FIESTA 2021". Renginį organizavo Kauno 1 - oji muzikos mokykla. Džiazo kūrinių įrašus festivaliui pateikė 132 dalyviai iš Lietuvos ir Lenkijos muzikos ir meno mokyklų.

Kretingos meno mokyklą sėkmingai atstovavo fortepiono skyriaus mokytojos Silvijos Stanienės mokiniai:

RESPUBLIKINIS JAUNŲJŲ PIANISTŲ KONKURSAS “PASAULIS MUZIKOS VAIZDAIS”

Pateikta: 2021-04-27 09:21

2021m. balandžio 7 – 18 dienomis vykusio renginio sumanytojos – Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos fortepijono skyriaus vedėja mokytoja ekspertė Jelena Malina ir mokytoja Julija Vaišienė.

Organizatoriai pakvietė Lietuvos muzikos ir meno mokyklų moksleivius ugdyti kūrybiškumą, meninę iniciatyvą. Stiprinti pasitikėjimą ir motyvaciją. Virtualus konkursas - puiki erdvė visiems norintiems ir gebantiems skleisti muzikavimo džiaugsmą.

Nuotoliniame konkurse dalyvavo ir prizines vietas pelnė ir mūsų mokyklos auklėtiniai:

I RESPUBLIKINIS PAPILDOMO INSTRUMENTO (FORTEPIJONO) NUOTOLINIS KONKURSAS "ATTACCA"

Pateikta: 2021-04-15 13:37

Kauno 1-oji muzikos mokykla bei Kauno krašto fortepijono mokytojų draugija bendra iniciatyva organizavo I respublikinį papildomo instrumento (fortepijono) konkursą „ATTACCA“

Konkurse dalyvavo net 343 dalyviai, kuriuos ruošė 168 mokytojai iš Kauno, Vilniaus, Marijampolės, Kėdainių, Alytaus, Prienų, Telšių, Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio, Kretingos, Druskininkų ir kitų mokyklų.

"Pavasario trimitai 2021" Plungėje

Pateikta: 2021-04-14 21:21

Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje nuaidėjo XI tarptautinis vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų solistų ir ansamblių virtualus festivalis - konkursas „Pavasario trimitai 2021”.

Konkurse dalyvavo atstovai iš 8 Europos šalių: Portugalijos, Rumunijos, Estijos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos ir Lietuvos. Iš viso dalyvavo 210 muzikantų: 9 ansambliai ir 174 solistai, kurie buvo skirstomi į varinių ir medinių instrumentų pogrupius ir varžėsi klasikinės, estradinė-džiazinės bei šiuolaikinės muzikos kategorijose.

III tarptautinis konkursas "Muzikuojantys berniukai"

Pateikta: 2021-04-14 21:15 (atnaujinta: 2021-04-14 21:17)

Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos organizuojamas prasmingas renginys – tarptautinis konkursas „Muzikuojantys berniukai“, jau trečiasis, įvyko 2021 kovo 26 d. Šiais metais šis konkursas sulaukė net 78 dalyvių iš daugelio Lietuvos (Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Varėnos, Kretingos, Kauno, Radviliškio, Šiaulių, Švenčionių r., Druskininkų, Raseinių) bei Latvijos (Liepojos, Rygos, Malpils, Jekabpils) miestų.  Konkursas vyko nuotoliniu būdu (klausomi ir vertinami konkurso dalyvių vaizdo įrašai).

VIII Tarptautinis meno konkursas „Pavasario muzika“ Kazachstane

Pateikta: 2021-03-29 20:46

Konkurso organizatorius „Astana Stars“ - įvairių meno sričių atstovus jungianti sąjunga, kuri kąsmet rengia tarptautinius festivalius ir konkursus. Konkurse dalyvavo jaunieji muzikantai iš Kazachstano, Azerbaidžano, Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Estijos, Uzbekistano, Armėnijos ir Baltarusijos.

Nuotoliniame konkurse dalyvavo ir kompetentingos komisijos puikiai įvertinti buvo Kretingos meno mokyklos  mokytojos Silvijos Stanienės jaunieji pianistai:

Puslapiai