I respublikinis Prano Dovydaičio vardo perkusininkų konkursas

Pateikta: 2022-05-26 16:57 (atnaujinta: 2022-05-26 16:59)

Gegužės 21 dieną Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje vyko I-asis respublikinis Prano Dovydaičio vardo perkusininkų konkursas, sulaukęs nemenko būrio dalyvių iš Vilniaus, Šiaulių, Kretingos, Gargždų, Šilutės ir Klaipėdos. Konkurse sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos mokiniai.

solistų kategorijoje:

Gervydas Kulvietis 3 vieta

Vilius Kontrimas 1 vieta

Tajus Smilingis 2 vieta

Lukas Kindurys 1 vieta

ansamblių kategorijoje: Kretingos meno mokyklos mušamųjų ansamblis iškovojo II vietą. Ansamblio nariai:

Vilnius Gaublys

XX tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis-konkursas ,,JAZZ FONTANAS"

Pateikta: 2022-05-18 21:51 (atnaujinta: 2022-05-18 23:02)

Gegužės 13,14 d. Panevėžyje vyko XX-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos konkursas-festivalis "Jazz Fontanas" skirtas Rimanto Bagdono atminimui. Tai tradicinis renginys ir šiais metais jau vyko dvidešimtąjį kartą . Festivalis turi gilias tradicijas - buvo sukurta festivalio atributika: vyksmo ritualas, logotipas, šaukinys, nuostatai, vėliava, talismanas. Rimantas Bagdonas buvo iniciatorius ir ilgametis festivalio-konkurso „Jazz fontanas“ vadovas.

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė 2022"

Pateikta: 2022-05-11 18:01 (atnaujinta: 2022-05-11 18:04)

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė” tai vienas unikaliausių, daugiausiai dalyvių pritraukiančių, ilgametes tradicijas turinčių ir tęsiančių šalies muzikinių renginių. Šiais metais „Dainų dainelėje“ dalyvauja 154 solistai, 6 duetai, 11 tercetų, 2 kvartetai, 44 didieji ansambliai iš 57 Lietuvos miestų.

X TARPTAUTINIS JAUNŲJŲ ATLIKĖJŲ TAUTINIAIS INSTRUMENTAIS KONKURSAS “MUZIKOS BURTAI 2022”

Pateikta: 2022-05-11 17:59

2022 m. gegužės 7 dieną įvyko X tarptautinis jaunųjų atlikėjų tautiniais instrumentais konkursas „Muzikos burtai“. Konkurse dalyvavo 65 dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Ukrainos. Konkursas vyko tiesiogiai ir nuotoliniu būdu. Žymiausių šalies ir užsienio pedagogų vertinimo komisija vertino 41 nuotolinio konkurso dalyvį ir 24 dalyvius , atvykusius groti tiesiogiai.

Konkurse puikiai pasirodė ir pelnė prizines vietas: Naglis Jauniškis – I vietos laureatas, Ignas Lukauskas – II vieta. Vaikinus moko Donatas Merkelis, koncertmeisterė Olga Vasiljeva.

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas ,,IN CORPORE 2022”

Pateikta: 2022-05-11 17:41 (atnaujinta: 2022-05-11 17:56)

2022 m. gegužės 7 d. Gargždų muzikos mokykloje vyko respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursasIn Corpore“. Šiais metais organizatoriai sulaukė daugiau kaip 400 dalyvių iš Lietuvos muzikos ir meno mokyklų! Konkurse dalyvavo ir gražių laimėjimų pasiekė  mūsų mokyklos mokiniai.

Pateikta: 2022-04-20 19:13 (atnaujinta: 2022-04-20 19:15)

2022 m. balandžio 14 dieną Platelių meno mokykloje vyko II Žemaitijos krašto vaikų ir moksleivių dainų festivalis-konkursas „Dainos takais 2022“. Konkurse dalyvavusi Auksė Gedvilaitė tapo A ir B grupės Grand Prix nugalėtoja.

Sveikiname jaunąją dainininkę, jos mokytoją Jūratę Norkuvienę bei koncertmeisterę Olgą Vasiljevą!

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė

VI RESPUBLIKINIS PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ LIETUVIŠKOS PJESĖS KONKURSAS

Pateikta: 2022-04-20 19:06

Po kelerių metų pertraukos Kretingos meno mokykloje vėl griaudėjo varinių ir medinių pučiamųjų instrumentų muzika. Balandžio 8 dieną čia vyko  VI respublikinis varinių ir medinių pučiamųjų instrumentų “Lietuviškos pjesės” konkursas. Pasidžiaugėme galėdami susitikti ir bendrauti gyvai, klausytis jauniausių ir talentingiausių Lietuvos atlikėjų, susirinkusių iš Vilniaus, Klaipėdos,Palangos, Skuodo, Rietavo, Raseinių.

Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų mokyklos laureatais!

I vieta:

Urtė Budrytė – trimitas (mokytojas Kazys Tiškus)

Žemaitijos ir Klaipėdos krašto jaunųjų akordeonininkų konkursas

Pateikta: 2022-04-20 19:03

Balandžio 2 dieną Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje vyko Žemaitijos ir Klaipėdos krašto jaunųjų akordeonininkų konkursas. Jame dalyvavo ir savo kategorijose I vietas pelnė solistai  Mykolas Baltrūnas ir Edvinas Navickas. Taip pat pirmą vietą orkestrų kategorijoje pelnė Kretingos meno mokyklos akordenininkų orkestras.

Sveikiname laureatus ir jų mokytoją Silvą Garbaliauskienę ir linkime dar daug gražių pergalių!

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė

Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas

Pateikta: 2022-04-08 15:33 (atnaujinta: 2022-04-08 15:52)

Kovo 19 – 26 dienomis Stasio Šimkaus konservatorijoje įvyko XXII Nacionalinio Balio Dvariono jaunųjų pianistų ir smuikininkų konkurso Klaipėdos regioninis turas - atranka į šio konkurso finalinį turą Vilniuje. Jaunieji pianistai ir smuikininkai varžėsi dėl galimybės dalyvauti finaliniame šio konkurso etape, kuris vyks gegužės 19-22 dienomis Vilniuje, Balio Dvariono muzikos mokykloje. Šiame konkurse dalyvavę trys pianistai ir trys smuikininkės tapo regioninio etapo nugalėtojais:

III Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas WIND STARS 2022 Latvijoje

Pateikta: 2022-03-31 23:36 (atnaujinta: 2022-03-31 23:38)

Kretingos meno mokyklos mušamųjų ansamblis dalyvavo III-ajame Tarptautiniame jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkurse WIND STARS 2022 Latvijoje ir tapo 2 vietos laureatais:

Gervydas Kulvietis, Vilius Gaubys, Vilius Kontrimas, Linas Rumbutis, Tajus Smilingis, Benas Bružas, Jokūbas Markauskas, Lukas Kindurys. Vaikinų mokytojas Večeslav Krasnopiorov.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Naujienos