Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „Greta realybės – fantazijų pasaulis“

Pateikta: 2019-04-16 20:27 (atnaujinta: 2019-04-16 20:31)

2019 metų balandžio 4 dieną įvyko respublikinio kūrybinių dailės darbų konkurso vertinimas. Vertinimo komisija: komisijos pirmininkė D. Černienė, nariai: dailės mokytoja Ingrida Taujanskienė, dailininkas Andrius Miežis.

Respublikinio kūrybinių darbų konkurso „Greta realybės – fantazijų pasaulis“ nugalėtojai:

I amžiaus grupė (6-10 metų):

I vieta – Sofija Valančiūtė (9 m.), kūrybinis darbas „Šypsenėlių pievoje neregėti gyvūnėliai“, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro Dizaino studija „Kukutis“, mok. Renata Sondaitė-Bunevičienė.

II vieta – Marija Rinkūnaitė (9 m.), kūrybinis darbas „Daugiaakis hibridas“, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro Dizaino studija „Kukutis“, mok. Renata Sondaitė-Bunevičienė.

III vieta – Rūta Dešukaitė (10 m.), kūrybinis darbas „Svajokliai“, Kupiškio meno mokykla, mok. Rima Kalinkienė.

II amžiaus grupė (11-15 metų):

I vieta – Meida Labanauskaitė (11 m.), kūrybinis darbas „Riedantis miestas“, Birštono meno mokykla, mok. Eglė Aina Janušaitienė.

II vieta – Aleksandra Medutė (11 m.), kūrybinis darbas „Kitoks gyvūno atvaizdas“, Kretingos meno mokykla mok. Živilė Sabaliauskaitė.

III vieta – Gabrielė Jasaitė (14 m.), kūrybinis darbas „Gyvybė plečiasi“, Kretingos meno mokykla, mok. Rūta Šulskienė.

III amžiaus grupė (16-19 metų):

I vieta – Gabija Žiūkaitė (17 m.) kūrybinis darbas „Cirkas“, Birštono meno mokykla mok., Remigijus Janušaitis.

II vieta – Ugnė Leonaitė (16 m.), kūrybinis darbas „Kita būtis“, mok. Artūras Kaminskas, Marijampolės meno mokykla.

III vieta – Andrius Maksimavičius (17 m.), kūrybinis darbas „Kalnai stebuklų“, mok. Alfonsas Lekavičius, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokykla.

Nominacija Aistei Bisikirskaitei už „Linksmiausią kūrybinį darbą“, Birštono meno mokykla, mok. Eglė-Aina Janušaitienė.

Nominacija Gytei Kucinaitei už Minties originalumą kūrybiniame darbe „Skraidančiųjų gyvūnų pasauliai“, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro Dizaino studija „Kukutis“, mok. Renata  Sondaitė-Bunevičienė.

Sveikiname nugalėtojus!

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė