II RESPUBLIKINIS PIANISTŲ KONKURSAS,,CRESCENDO"

Pateikta: 2019-12-04 20:09

2019 m. lapkričio 23 d. Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje šurmuliavo net 73 jaunieji pianistai iš visos Lietuvos nuo 7 iki 17 metų. Vyko II Respublikinis pianistų konkursas „CRESCENDO“, kuriame mūsų mokyklą atstovavo net 5 jaunieji pianistai. Dalyviai pagal amžių buvo suskirstyti į grupes.

Garbingus laureatų vardus iškovojo Jokūbas Žiubrys ir Rokas Skurvydas (mokytoja Kilnutė Skripkauskienė). Rokas taip pat buvo apdovanotas ir specialiu prizu už geriausiai atliktą baroko epochos kūrinį.

Diplomantėmis tapo Morta Šiaudvytytė (mokytoja Rita Pukelytė-Retkienė) ir Ema Ašmontaitė (mokytoja Rima Stonkuvienė).

Padėkos raštu buvo apdovanota Elija Urniežiūtė (mokytoja Vaida Turauskė).

Konkursas buvo tikrai puikiai suorganizuota šventė, kur jaunieji talentai ne tik rodė savo meistriškumą, bet ir bendravo, vaišinosi, žiūrėjo filmukus. Na o kokia šventė be dovanų! Visi, net ir komisijos nariai, buvo apdovanoti žaviais, įvairaus dydžio meškinais, kuriuos galėjo patys išsirinkti!

Sveikiname nugalėtojus ir linkime jiems kūrybinės sekmės!

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė