I-asis Tarptautinis nuotolinis pianistų konkursas „Piano Forte”, skirtas kompozitoriaus S. S. Prokofjevo 130-mečiui, Nur-Sultan mieste (Kazachija)

Pateikta: 2021-02-02 11:21 (atnaujinta: 2021-02-02 11:25)

Ugdymo procesui vykstant nuotoliniu būdu, mokiniai ir jų mokytojai dirba nepailsdami ir skina laurus įvairiuose konkursuose.

I-jame Tarptautiniame nuotoliniame pianistų konkurse „Piano Forte”, skirtame kompozitoriaus S. S. Prokofjevo 130-mečiui, Nur-Sultan mieste (Kazachija) sėkmingai pasirodė Kretingos meno mokyklos pianistai Gabrielius Žiubrys – GRAND PRIX, Jokūbas Žiubrys – GRAND PRIX, Nidijus Valatka – I vietos laureatas, Rokas Skurvydas – I vietos laureatas ir Meira Metelica – II vietos laureatė. Visus šiuos šaunius, ne vieno konkurso nugalėtojus moko jų mokytoja Kilnutė Skripkauskienė.

Sveikiname jaunuosius pianistus ir jų mokytoją! Linkime sėkmės tobulėjant!

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė