IV TARPTAUTINIO KAMERINĖS MUZIKOS FESTIVALIO KONKURSO "MYKOLO KLEOPO OGINSKIO KŪRYBOS PERLAI" 2021

Pateikta: 2021-04-29 11:46 (atnaujinta: 2021-04-29 11:50)

Balandžio 23 dieną Rietavo meno mokykloje vyko IV tarptautinis kamerinės muzikos festivalis-konkursas „Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai“ nuotoliniu būdu. Dalyviai šiam konkursui ruošiasi labai ilgai, nes konkurso programoje privaloma atlikti M. K. Oginskio sukurtą kūrinį. Sėkmė šiame konkurse lydėjo Kretingos meno mokyklos pianistes:

II vietos laureatės diplomą savo amžiaus grupėje iškovojo Ugnė Jurevičiūtė. Jos mokytoja – Vaida Turauskė.

C kategorijoje Morta Šiaudvytytė (mokytoja Rita Pukelytė-Retkienė) ir Emilija Mikaločiūtė (mokytoja Rima Stonkuvienė) tapo diplomantėmis.

Sveikiname jaunąsias pianistes, jų mokytojas, ir linkime, kad jų noras groti, dalyvauti konkursuose ir tuo garsinti savo meno mokyklą kaskart tik stiprėtų.

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė