19-asis Tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis- konkursas "Jazz Fontanas 2021" Panevėžyje

Pateikta: 2021-05-26 16:48

Gegužės 20-22 dienomis vyko XIX Tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis-konkursas „JAZZ FONTANAS“, skirtas Rimanto Bagdono - festivalio sielos, džiazo muzikanto - atminimui.

Šiemet festivalis-konkursas vyko nuotoliniu būdu. Tai tradicinis renginys ir šiais metais vyko jau devynioliktąjį kartą. Jame dalyvavo per 60 solistų ir ansamblių iš Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos.

Sveikiname mokytojo Večeslav Krasnopiorov mušamųjų instrumentų ansamblį, laimėjus I-ąją vietą!

Ansamblio dalyviai: Vilius Kontrimas, Linas Rumbutis, Vilius Gaubys, Benas Bružas, Tajus Smilingis, Jokūbas Markauskas, Lukas Kindurys.

Džiaugiamės šių mokinių darbštumu ir puikiais laimėjimais.

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė