I RESPUBLIKINIS JAUNŲJŲ ATLIKĖJŲ KONKURSAS „VIVA MUSICA 2021“

Pateikta: 2021-06-07 18:08

Birželio 1d. virtualioje platformoje vyko 1-asis Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Viva Musica 2021", kuri organizavo Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmai. Šį konkursą, puoselėjantį vaikų akademinio muzikavimo tradicijas, konkurso organizatoriai skyrė tarptautinei vaikų gynimo dienai. Renginio globėjas - profesorius Jonas Janulevičius - Kauno Valstybinio muzikinio teatro vyr. dirigentas, Konkurse dalyvavo mokiniai iš daugelio šalies muzikos ir meno mokyklų, bei Nacionalinės M. K. Čiurlionio, Klaipėdos Eduardo Balsio, Panevėžio Vytauto Mikalausko, Kauno J. Naujalio menų gimnazijų.  Dalyvius vertino komisija, sudaryta iš žymių Lietuvos muzikų.

Džiaugiamės mokytojos Kilnutės Skripkauskienės mokinių puikiais rezultatais: Beatričė Žiubrytė – I vieta; Nidijus Valatka – II vieta; Rokas Skurvydas – III vieta, Meira Metelica – III vieta.

Sveikiname laimėtojus ir dėkojame jų mokytojai !

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė.