Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „ Naujieji atradimai“

Pateikta: 2022-03-31 22:31 (atnaujinta: 2022-03-31 22:40)

Kovo 28 dieną Utenoje vyko virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai 2022“. Šiais metais konkurse dalyvavo daugiau nei 500 dalyvių iš 72 Lietuvos meno ir muzikos mokyklų. Konkurse dalyvavo 5-18 metų fortepijono, styginių, pučiamųjų, mušamųjų instrumentų, akordeono ir vokalo specializacijų atlikėjai.

Kretingos meno mokyklą atstovavę jaunieji atlikėjai pasiekė puikių rezultatų:

Vokalo kategorijoje Auksė Gedvilaite tapo Grand prix nugalėtoja (mokytoja Jūratė Norkuvienė, koncertmeisterė Olga Vasiljeva)

Fortepijono kategorijoje:

I vieta Rokas Skurvydas, I vieta Nidijus Valatka, III vieta Jonas Bendikas, III vieta  Andajus Valatka (mokytoja Kilnutė Skripkauskienė).

II vieta Juozapas Bružas, III vieta Emilija Piečiūtė (mokytoja Silvija Stanienė).

II vieta Perlita Grigaitytė, III vieta Auksė Gedvilaitė (mokytoja Vigilija Smilgytė Mockevičienė). Norisi pažymėti, kad abiem mergaitėms fortepijonas yra papildomas instrumentas.

II vieta Gabrielius Mikaločius, III vieta Vakaris Mikaločius, III vieta Ema Ašmontaitė (mokytoja Rima Stonkuvienė).

II vieta Ugnė Jūrevičiūtė (mokytoja Vaida Turauskė).

Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų kategorija:

II vieta Urtė Endružytė (mokytoja Dainora Pazdrazdienė, koncertmeisterė Olga Vasiljeva)

III vieta Gabriel Stevens, III vieta Dalius Jazbutis (mokytojas Visvaldas Stirblys, koncertmeisterės Olivija Kundrotaitė ir Olga Vasiljeva).

Mušamųjų instrumentų ansamblis - Gervydas Kulvietis, Vilius Gaubys, Linas Rumbutis, Vilius Kontrimas, Benas Bružas, Jokūbas Markauskas, Tajus Smilingis, Lukas Kindurys – III vietos laureatai (mokytojas Večeslav Krasnopiorov).

Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytojus !

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė

Paveikslėlių galerija