VI Tarptautinis šokių festivalis – konkursas „ADRIATIC ZADAR OPEN 2022“.

Pateikta: 2022-06-20 14:34

Kretingos meno mokyklos vaikų šokių kolektyvas „Ratilėlis“, merginų choreografinė grupė „Vėjūnės“ jau daug metų garsina ne tik savo mokyklą, bet ir Kretingos miestą dalyvaudami įvairiuose konkursuose, Lietuvos moksleivių dainų šventėse.

Šiemet birželio 4 – 13 dienomis „Ratilėlis“ (jaunių ir jaunuolių grupės) ir „Vejūnės“ keliavo po nuostabiąją Kroatiją. Kelionės tikslas – šokių festivalis-konkursas „Adriatic Zadar open 2022“ Zadare. Konkurso metu buvo daug emocijų ir jaudulio. Jaudinosi ne tik jaunieji atlikėjai, bet ir juos rengę mokytojai. Pasirodymo metu kolektyvai pristatė gražiausius savo šokius. Po konkurso vyko įspūdingas dalyvių paradas. Išdidžiai nešdami savo vėliavą kretingiečiai žygiavo marmurinėmis Zadaro gatvėmis. Festivalio koncertas vyko Romos imperijos laikus menančioje senamiesčio Katedros aikštėje. Pasirodymų metu vyko apdovanojimų ceremonija, kuri Kretingos meno mokyklos mokiniams buvo ypač džiugi  - visi trys kolektyvai laimėjo I -ąsias vietas. Nuoširdžiai sveikiname šokėjus ir jų mokytojus: Eglę Baltriukienę, Simoną Kutkevičienę, Astą Paulauskienę. Džiaugiamės tokiais aukštais jų pasiekimais ir linkime dar daug gražių pergalių!

Be to, jaunieji šokėjai turėjo galimybę ne tik parodyti savo gebėjimus konkursinėje scenoje, tačiau ir smagiai praleisti laiką prie jūros, keliaudami po apylinkes, bendraudami. Mokiniai grįžo pilni gerų įspūdžių.

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė

Paveikslėlių galerija