Respublikinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas “Muzikos uostas”

Pateikta: 2022-12-13 17:03 (atnaujinta: 2022-12-13 17:04)

Gruodžio 3d. Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje vyko Respublikinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas „Muzikos uostas 2022“, skirtas Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos 100-mečiui paminėti.

Konkurse dalyvavo bei prizines vietas iškovojo ir Kretingos meno mokyklos pučiamųjų instrumentų klasės mokiniai:

Urtė Budrytė – III vietos laureatė, Simonas Šamonskis taip pat tapo III vietos nugalėtoju. Jų mokytojas Kazys Tiškus, koncertmeisterė Vigilija Smilgytė – Mockevičienė.

Justas Miliauskas tapo diplomantu. Justo mokytojas Alvydas Bružas, koncertmeisterė Vigilija Smilgytė – Mockevičienė.

Sveikiname jaunuosius atlikėjus ir jų mokytojus!

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė

Paveikslėlių galerija