30 kalėdinis koncertas

Pateikta: 2014-12-04 09:07 (atnaujinta: 2015-02-26 08:32)

Jau 30 metų mokykla puoselėja gražią tradiciją ir kviečia kretingiškius koncertu pradėti laukti džiugiausios metų šventės-Šv. Kalėdų. Tradicija nusitęsė per du šimtmečius. Buvo pradėta dar kitoje santvarkoje. Tačiau jau per pirmuosius koncertus muzikine kalba kalbėjome apie kalėdinio stebuklo laukimą, kvietėme palydėti senuosius ir su šviesiomis viltimis pasitikti naujus metus.

Nuoširdžiai kviečiame ir šiemet į tradicinį kalėdinį koncertą “Skamba Kalėdų Varpeliai”, kuris įvyks gruodžio 18 dieną, 18.00 valandą Kretingos kultūros centro salėje.

Įėjimas į koncertą su  nemokamais kvietimais, kuriuos galite įsigyti mokyklos kasoje kiekvieną darbo dieną darbo valandomis. Telefonas pasiteiravimui 79256.