Pasidalinimas pedagogine patirtimi

Pateikta: 2016-11-21 09:07 (atnaujinta: 2017-10-13 09:18)

Š. m. lapkričio 22 dieną, 10.00 valandą mokykloje  prasideda  respublikinė teorinė-praktinė konferencija „KŪRYBINĖS PAMOKŲ INTERPRETACIJOS“, kurioje respublikos dailės mokytojai dalinsis pedagogine patirtimi. Konferenciją organizuoja mokyklos dailės mokytojos Lina Nikartienė ir Živilė Sabaliauskaitė. Konferencijos metu dalyviai išklausys Eglės Songailienės, LCC tarptautinio universiteto lektorės, LCC Inovacijų laboratorijos įkūrėjos/direktorės paskaitą „Tiems "prie meno" ir kitiem“. Pranešimus kolegoms skaitys bei stendinius pranešimus pristatys Klaipėdos Adomo Brako dailės, Alytaus meno , Šilalės meno , Kretingos meno, Platelių dailės, Radviliškio dailės, Kretingos r. Salantų meno, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinės  mokyklų,   Klaipėdos „Versmės“ ir Kretingos Simono Daukanto progimnazijų, Klaipėdos Vydūno gimnazijos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų, Klaipėdos „Vėtrungės“ ir Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijų, Tauragės moksleivių kūrybos centro, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro, dizaino studijos „Kukutis“, Platelių meno mokyklos Žemaičių Kalvarijos skyriaus dailės mokytojai.

Ši konferencija - antroji. Apie konferencijos tęstinumą  jau praėjusiais metais  susitarė pirmosios konferencijos dalyviai.

Kviečiame dalyvauti, o konferencijos dalyviams linkime sėkmingo darbo.