Konkursų rezultatai

Respublikinis festivalis – konkursas „Keturnytis„

Pateikta: 2018-04-05 14:52 (atnaujinta: 2018-04-05 14:53)

2018 m. balandžio 5 dieną mokykloje vyko V respublikinis tautinių instrumentų kamerinių ansamblių festivalis-konkursas „Keturnytis“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui ir mokyklos 60 metų veiklos sukaktims paminėti.

Sėkmė respublikiniame solfedžio konkurse

Pateikta: 2018-04-03 16:36 (atnaujinta: 2018-04-03 16:40)

2018 m. kovo 29 dieną mūsų mokyklos baigiančiųjų klasių mokiniai dalyvavo IV respublikiniame muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkurse Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje, Klaipėdoje.

Konkurse dalyvavo mokiniai iš Vilniaus muzikos mokyklos ,,Lyra“, Klaipėdos J.Karoso muzikos mokyklos, Plungės M.Oginskio meno mokyklos, Šilutės meno mokyklos, Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos, Telšių muzikos mokyklos, Klaipėdos J.Kačinsko muzikos mokyklos, Kretingos meno mokyklos.

Baltic Amber Spring 2018

Pateikta: 2018-03-28 10:16

2018 m. kovo 23-24 d. Kretingos meno mokyklos šokėjai  dalyvavo tarptautiniame šokių festivalyje – konkurse „Baltic Amber Spring 2018“, kuris vyko Lenkijoje Suvalkų mieste. Pirmomis nugalėtojų vietomis apdovanoti vaikų šokių kolektyvo „Ratilėlis“ jaunučių ir jaunių grupių šokėjai ir merginų šokių grupė „Vėjūnės“

Sveikinam šokėjų kolektyvus ir jų mokytojus Simoną Kutkevičienę, Eglę Baltriukienę ir Astą Paulauskienę su pasiekimu !

Pasiekimai XXVI Juozo Pakalnio konkurse

Pateikta: 2018-03-28 10:15 (atnaujinta: 2018-03-30 11:05)

2018 m. kovo 23-25 dienomis mokyklos jaunieji muzikantai dalyvavo XXVI respublikiniame Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkurse.

Jaunuosius muzikantus lydėjo sėkmė- dvi trečias vietas iškovojo mokytojos Dainoros Pazdrazkienės fleitos mokinės  Urtė Endriužytė ir Agnė Irkinaitė.

Mokytojo Večeslav Krasnopiorov mušamųjų instrumentų klasės mokiniai  taip pat neliko be apdovanojimų: Benui Bružui ir Lukui Kinduriui skirtos antros vietos, o Tajus Smilingis įvertintas trečia vieta.

Sveikiname !

Respublikinis mišrių ansamblių festivalis – konkursas „Draugiškas akordeonas“

Pateikta: 2017-11-23 10:37

2017 m. lapkričio 22 dieną mokykloje vyko respublikinis mišrių ansamblių festivalis – konkursas „Draugiškas akordeonas“. Konkurse dalyvavo 22 kolektyvai iš Plungės, Telšių, Rietavo, Raseinių, Palangos, Salantų, Gargždų, Pagėgių, Tauragės, Šilutės, Mažeikių, Elektrėnų bei dviejų Klaipėdos muzikos ir meno mokyklų. Mokiniai  turėjo galimybę varžytis trijose amžiaus kategorijose, pademonstruoti netradiciniams ansambliams, kuriuose vienas iš instrumentų privalėjo būti akordeonas, aranžuotus kūrinius.

AUKSINIS APDOVANOJIMAS

Pateikta: 2017-06-20 12:31

Kretingos meno mokyklos choras „Saulainė“ 2017 m. birželio 15-18 dienomis  dalyvavo Slovakijos sostinėje Bratislavoje vykusiame chorų festivalyje-konkurse ir tapo savo kategorijos konkurso nugalėtoju.

Choras buvo apdovanotas aukso diplomu, jam  įteiktas specialus prizas už dramaturgiją (konkursinę programą) .

Sveikiname choro „Saulainė“ dalyvius, choro  vadoves Violetą Andruškevičienę, Eugeniją Karkienę ir koncertmeisterę Rimą Stonkuvienę  su pasiekimu.

Akordeonų festivalis „TUTTI 2017”

Pateikta: 2017-04-12 11:13 (atnaujinta: 2017-04-12 11:14)

2017 m. kovo 17 d.  Mažeikiuose vyko VII tarptautinis akordeonų festivalis “TUTTI 2017”, kuriame Kretingos meno mokyklą atstovavo mokytojos Sigitos Šimkutės vadovaujamas akordeonistų orkestras bei ugdytinis Ovidijus Miežetis. Didžiausioje Mažeikių scenoje pasirodė 150 akordeono ir kitų muzikos instrumentų atlikėjų iš Lietuvos muzikos ir meno mokyklų: solistai, ansambliai, orkestrai iš Kauno, Klaipėdos, Kretingos, Kuršėnų, Mažeikių, Palangos, Plungės, Šiaulių, Ventos.

Festivalio rengėjai jauniesiems muzikantams ir jų mokytojams padovanojo kolektyvo iš Lenkijos “Humi Accordion Band” koncertą.

Informaciją parengė Sigita Šimkutė

Laimėjimai XII respublikiniame akordeonistų konkurse

Pateikta: 2017-03-31 11:45

2017 m. kovo 28-29 dienomis Vilniuje vyko XII respublikinis akordeonistų konkursas. Jame dalyvavo mokytojos Silvos Garbaliauskienės auklėtiniai Rokas Meškauskas ir Žygimantas Valančiauskas, bei mišrus ansamblis: Rokas Meškauskas, Edvinas Navickas, Žygimantas Valančauskas, Agnė Dubinskaitė, Eimantas Benetis. Visus mūsų mokyklos atstovus lydėjo sėkmė-savo amžiaus kategorijose jiems skirtos 3 vietos .

Sveikiname konkurso laureatus ir jų mokytoją Silvą Garbaliauskienę.

XIII nacionalinio Jono Švedo konkurso nugalėtojai

Pateikta: 2017-03-31 11:14

2017 m. kovo 18-19 dienomis Vilniuje vyko XIII nacionalinis Jono Švedo konkursas. Konkurse dalyvavo ir regioninio turo nugalėtojai mūsų mokyklos birbynininkai Motiejus Liakas ir Eitvydas Gedžius (mokytojas Donatas Merkelis, koncertmeisterė Olga Vasiljeva). Sėkmė lydėjo Motiejų Liaką-jis tapo III vietos nugalėtoju.

Sveikiname  Motiejų Liaką, jo mokytoją Donatą Merkelį ir koncertmeisterę Olgą Vasiljevą.

Etiudų konkursas

Pateikta: 2017-03-31 10:48

2017-03-17 Kretingos meno mokykloje vyko V – asis Žemaitijos krašto fortepijoninio etiudo konkursas. Jame dalyvavo 45 mokiniai iš Palangos S. Vainiūno , Salantų, N. Akmenės, Akmenės, Ventos, Gargždų,  Skuodo ir Kretingos meno ir muzikos mokyklų. Konkurse dalyvavo fortepijono 2,3,4,5 ir 6 klasės jaunieji pianistai, kurie savo amžiaus grupėje atliko vieną ir tą patį etiudą. Konkurso dalyvius vertino komisija: Danutė Černienė –pavaduotoja ugdymui, komisijos pirmininkė, Rita Pukelytė – Retkienė ( Kretingos meno mokykla),  Imants Vežuks ( Ventos muzikos mokykla),  Jelena Pakatilytė ( N.

Puslapiai