Festivalis-konkursas

Konkursas "Greta realybės-fantazijų pasaulis"

Pateikta: 2021-02-04 04:12

Kretingos meno mokykla gruodžio mėnesį organizavo respublikinį nuotolinį kūrybinių dailės darbų konkursą  "Greta realybės-fantazijų pasaulis"

Konkurse dalyvavo mokiniai iš 21 meno ugdymo įstaigos. Konkursui buvo pristatyti 172 darbai.

Dėkojame visiems mokiniams gausiai dalyvavusiems konkurse, taip pat dėkojame mokytojams paruošusiems mokinius šiam konkursui.

Gruodžio 14 d. Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje įvyko XXI-ojo Nacionalinio Balio Dvariono stygininkų ir pianistų konkurso zoninis turas.

Pateikta: 2019-12-19 17:44

Puikiai pasirodė ir nugalėtojais tapo Kretingos meno mokyklos jaunieji smuikininkai: Kotryna Dimgailaitė, Ugnė Skripkauskaitė – jų mokytoja Nijolė Narkutė, Urtė Milašė – mokytoja Dalia Pocienė.

Sėkmės jiems Vilniuje!

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė

Pateikta: 2019-12-19 17:41

2019 m. gruodžio 12 dieną Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje vyko XXI-ojo Nacionalinio Balio Dvariono jaunųjų pianistų konkurso Klaipėdos regiono zoninis etapas.

Sveikiname Kretingos meno mokyklos mokytojus ir jų mokinius, tapusius nugalėtojais, kurie neužilgo vyks į Vilnių toliau varžytis su Lietuvos jaunaisiais pianistais nacionaliniame ture: Rokas Skurvydas, Jokūbas Žiubrys, Beatričė Žiubrytė – juos moko mokytoja Kilnutė Skripkauskienė, Morta Šiaudvytytė – mokytoja Rita Pukelytė – Retkienė.

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė

2019 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių grupių, ansamblių, šokių studijų konkursinio festivalio „Aguonėlė” I –asis Nacionalinis turas

Pateikta: 2019-11-27 00:19 (atnaujinta: 2019-11-27 18:23)

Nuo 1976 m. Lietuvos nacionalinio kultūros centro rengiamos varžytuvės „Aguonėlė“ – svarbiausia ir didžiausia vaikų ir moksleivių sceninių liaudies šokių šventė Lietuvoje, kurioje dalyvauja šalies kultūros centrų, švietimo įstaigų, privačių šokių studijų liaudiškų šokių grupės, šokių ansambliai, šokių studijos.

III TARPTAUTINIS KONKURSAS-FESTIVALIS „EDELWEISS“ 2019

Pateikta: 2019-11-27 00:04 (atnaujinta: 2019-11-27 00:09)

Festivalis buvo dedikuotas pasaulio lietuvių metams paminėti.

Klasikinės muzikos sotinėje Vienoje vykusiame tarptautiniame jaunųjų pianistų ir kamerinių ansamblių konkurse „Edelweiss“ 2019 dalyvavo daugiau nei 130 vaikų ir jaunimo net iš 16 pasaulio šalių.

FESTIVALIS – KONKURSAS

Pateikta: 2019-11-09 12:31 (atnaujinta: 2019-11-09 12:32)

2019 m. spalio 23 dieną, Palangos Stasio Vainiūno meno mokykloje vyko I-asis Žemaitijos krašto meno ir muzikos mokyklų pučiamųjų instrumentų pramoginės muzikos festivalis – konkursas. Renginyje dalyvavo jaunieji atlikėjai iš Klaipėdos, Šiaulių, Kretingos, Palangos, Plungės, Rietavo ir Šilutės meno ir muzikos mokyklų. Atlikėjai,  pagal amžių ir sudėtį (solistai/ ansambliai) buvo suskirstyti į skirtingas kategorijas.

Puslapiai