Skip to content Skip to navigation

Festivalis-konkursas

,,Ritmas Kitaip 2022 ''

Pateikta: 2022-06-13 21:25

Ketingos meno mokyklos mušamųjų klasės mokiniai puikiai pasirodė VIII- ajame tarptautiniame mušamųjų instrumentų festivalyje ,,Ritmas Kitaip 2022'' Šiauliuose. Atlikėjai: Gervydas Kulvietis, Vilius Gaubys, Vilius Kontrimas, Linas Rumbutis, Tajus Smilingis, Jokūbas Markauskas, Lukas Kindurys. Vaikinų mokytojas Večeslav Krasnopiorov.

Sveikiname ir džiaugiamės !

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė

Pateikta: 2022-04-20 19:13 (atnaujinta: 2022-04-20 19:15)

2022 m. balandžio 14 dieną Platelių meno mokykloje vyko II Žemaitijos krašto vaikų ir moksleivių dainų festivalis-konkursas „Dainos takais 2022“. Konkurse dalyvavusi Auksė Gedvilaitė tapo A ir B grupės Grand Prix nugalėtoja.

Sveikiname jaunąją dainininkę, jos mokytoją Jūratę Norkuvienę bei koncertmeisterę Olgą Vasiljevą!

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė

Vokalistų konkursas - festivalis "Travelling festival 2021 Palanga".

Pateikta: 2021-12-21 14:04 (atnaujinta: 2021-12-21 14:08)

2021 m. gruodžio 19 dieną Palangos koncertų salėje vyko vokalistų konkursas - festivalis "Travelling festival 2021 Palanga". Renginyje dalyvavo kolektyvai ir solistai iš visos Lietuvos, svečiai iš Suomijos. Kretingos meno mokyklos jaunučių choro grupė "Saulainė" ( mokytoja Jūratė Norkuvienė ) savo kategorijoje (8 - 11 m.) pelnė 1 vietą. Tai nuostabi Kalėdinė dovana  mokytojai, mokiniam ir jų tėveliams.

Sveikiname jaunuosius dainininkus ir jų mokytoją Jūratę ir linkime jiems dar daug gražių pergalių !

KETVIRTASIS TARPTAUTINIS FORTEPIJONO IR KAMERINIŲ ANSAMBLIŲ KONKURSAS – FESTIVALIS EDELWEISS 2021

Pateikta: 2021-12-17 13:59 (atnaujinta: 2021-12-17 14:01)

Sveikiname IV tarptautinio fortepijono ir kamerinių ansamblių konkurso-festivalio EDELWEISS 2021, vykusio 2021 m. gruodžio 4 d. nuotoliniu būdu Vienoje, Austrijoje nugalėtojus:

Roką Skurvydą -  I vieta ( 95,5 balai iš 100 galimų)

Nidijų Valatką - diplomas

VI ŽEMAITIJOS KRAŠTO MENO IR MUZIKOS MOKYKLŲ JAUNŲJŲ PIANISTŲ FESTIVALIS

Pateikta: 2021-11-30 15:40

2021 m. lapkričio 26 dieną vyko VI-asis Žemaitijos krašto meno ir muzikos mokyklų jaunųjų pianistų festivalis-konkursas „Pajūrio klavyrai 2021“

Renginyje dalyvavo jaunieji atlikėjai iš Palangos, Kretingos, Plungės, Šilutės, Gargždų, Klaipėdos meno ir muzikos mokyklų. Visi dalyviai džiugino savo pasirodymais klausytojus, mokytojus bei kompetentingą komisiją. Smagu kad konkursas „Pajūrio klavyrai“ vyko gyvai. Jaunosios pianistės ir mokytojos vėl prisiminė gyvų pasirodymų, rezultatų laukimo ir apdovanojimų jaudulį.

Sveikiname mūsų mokyklos mokines:

KŪRYBINIŲ DARBŲ KONKURSAS IR KONFERENCIJA „DAILININKAS – PEDAGOGAS“

Pateikta: 2021-06-14 14:59

Kretingos meno mokyklos Dailės skyriaus pedagogai surengė respublikinį meno mokyklų mokinių kūrybinių darbų konkursą „Prisimenant Joną Karolį Chodkevičių“ ir įvertino jo nugalėtojus. Konkursą vainikavo Kretingos rajono kultūros centre pedagogams surengta konferencija „Dailininkas – pedagogas“. Nugalėtojų darbai buvo pristatyti konferencijos svečiams, atvykusiems iš Klaipėdos, Šilutės, Akmenės, Plungės, Platelių, Mažeikių, Sedos, Alytaus, Kelmės, Gargždų, Marijampolės.

VII Žemaitijos krašto fortepijoninių etiudų konkursas

Pateikta: 2021-03-02 22:18 (atnaujinta: 2021-03-02 22:20)

Kviečiame jaunuosius pianistus dalyvauti VII Žemaitijos krašto fortepijoninių etiudų konkurse, kuris vyks 2021 m. balandžio 30 dieną Kretingos meno mokykloje.

Konkursas "Greta realybės-fantazijų pasaulis"

Pateikta: 2021-02-04 04:12

Kretingos meno mokykla gruodžio mėnesį organizavo respublikinį nuotolinį kūrybinių dailės darbų konkursą  "Greta realybės-fantazijų pasaulis"

Konkurse dalyvavo mokiniai iš 21 meno ugdymo įstaigos. Konkursui buvo pristatyti 172 darbai.

Dėkojame visiems mokiniams gausiai dalyvavusiems konkurse, taip pat dėkojame mokytojams paruošusiems mokinius šiam konkursui.

Gruodžio 14 d. Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje įvyko XXI-ojo Nacionalinio Balio Dvariono stygininkų ir pianistų konkurso zoninis turas.

Pateikta: 2019-12-19 17:44

Puikiai pasirodė ir nugalėtojais tapo Kretingos meno mokyklos jaunieji smuikininkai: Kotryna Dimgailaitė, Ugnė Skripkauskaitė – jų mokytoja Nijolė Narkutė, Urtė Milašė – mokytoja Dalia Pocienė.

Sėkmės jiems Vilniuje!

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė

Pateikta: 2019-12-19 17:41

2019 m. gruodžio 12 dieną Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje vyko XXI-ojo Nacionalinio Balio Dvariono jaunųjų pianistų konkurso Klaipėdos regiono zoninis etapas.

Sveikiname Kretingos meno mokyklos mokytojus ir jų mokinius, tapusius nugalėtojais, kurie neužilgo vyks į Vilnių toliau varžytis su Lietuvos jaunaisiais pianistais nacionaliniame ture: Rokas Skurvydas, Jokūbas Žiubrys, Beatričė Žiubrytė – juos moko mokytoja Kilnutė Skripkauskienė, Morta Šiaudvytytė – mokytoja Rita Pukelytė – Retkienė.

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė

Puslapiai