IV RESPUBLIKINIS PIANISTŲ KONKURSAS „CRESCENDO“

Pateikta: 2023-12-19 00:14 (atnaujinta: 2023-12-19 00:14)

2023 m. gruodžio 2 dieną, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje, vyko IV respublikinis pianistų konkursas „Crescendo“. Į konkursą atvyko apie 40 atlikėjų iš 9 meno ir muzikos mokyklų. Atlikėjus vertino kompetentinga komisija: Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos mokytojos ekspertės Virginija Ruzgienė ir Jūratė Liutkienė bei Šilutės meno mokyklos mokytoja ekspertė Liuda Kašetienė Mikkelsen. Konkurse dalyvavo ir Kretingos meno mokyklos jaunieji pianistai:

Andajus Valatka pelnęs II vietos laureato diplomą ir diplomą „Jauniausiam dalyviui“,  Nidijus Valatka įvertintas II vietos, o Ieva Lingytė III vietos laureato diplomais (mokytoja Kilnutė Skripkauskienė). Karolina Tamulynaitė pelnė diplomą (mokytoja Vaida Turauskė).

Sveikiname nugalėtojus bei jų mokytojas!

Paveikslėlių galerija