Skip to content Skip to navigation

Tvarkarastis

Pateikta: 2015-01-14 15:55 (atnaujinta: 2019-11-26 10:31)

KRETINGOS MENO MOKYKLOS PAMOKŲ TVARKARAŠTIS 2019-2020 m. m.

Eil. Nr. Mokytojų vardai, pavardės Klasė I II III IV V
1.     Bernardas Anužis 301 17.20-18.05     17.20-18.05  
2.     Asta Abramauskaitė-Gatelienė 308 15.40-20.35 15.40-20.35 15.40-20.35 14.00-20.35  
3. Violeta Andruškevičienė 210,104 13.10-18.55 13.10-18.55 13.10-18.05 13.10-18.55  
4. Lilija Bakšanskienė 303,104 12.42-18.55 12.20-18.55 12.20-17.15 12.20-18.55  
5. Eglė Baltriukienė 305,103 14.50-20.35 14.50-20.35 14.50-20.35 13.10-19.45 15.40-16.25
6. Rita Beinorienė 213 14.50-18.55 14.50-18.55 14.50-18.05 14.50-18.55 14.00-18.05
7. Alvydas Bružas 207 14.00-18.05 14.50-18.55   14.00-18.55 13.10-16.25
8. Danutė Černienė 222 14.50-17.15 15.40-16.25 16.30-17.15 14.00-15.35  
9. Alina Dubinskienė 311 12.20-18.55 14.00-18.05   13.10-18.05 13.10-17.15
10. Daiva Galdikaitė 315 14.00-20.35 14.00-20.35 14.00-20.35 14.00-20.35 14.00-17.15
11. Silva Garbaliauskienė 217 13.10-18.55 13.10-18.05 14.50-18.05 13.10-18.55 14.00-18.55
12. Irena Intienė 212 13.10-18.05 13.10-18.05   13.10-18.05 13.10-18.05
13. Večeslav Krasnopiorov 112 13.10-19.45 14.50-19.45   13.10-19.45 14.00-15.35
14. Laima Kniukštienė 211 12.20-18.55 13.10-17.15 13.10-15.35 12.20-18.55 14.00-18.05
15. Raimonda Kučiauskienė 215 13.10-18.05 13.10-18.05 13.10-16.25 14.00-18.05 14.00-15.15
16. Olivija Kundrotaitė 309 12.53-19.23 14.00-19.45 14.00-19.45 13.10-19.45 12.53-18.55
17. Roma Kusienė 216 15.40-18.05 14.40-18.05   14.50-17.15 13.10-18.05
18. Simona Kutkevičienė 305,103 14.00-19.45 13.10-20.35 14.00-19.45 14.00-19.45 14.00-18.05
19. Donatas Merkelis 224 13.10-18.05 13.10-18.55   14.00-18.55 14.00-17.15
20. Nijolė Narkutė 221 12.20-17.15 14.50-18.55   14.00-18.55 14.00-17.15
21. Raimonda Grikšienė 103,305 13.10-14.45   13.10-14.45    
22. Jūratė Norkuvienė 302,104 12.20-17.15 13.32-18.05 14.00-17.15 14.00-18.05  
23. Lina Nikartienė 110 15.40-20.35 15.40-20.35 14.00-20.35 15.40-18.55 14.50-18.05
24. Asta Paulauskienė 305, 103 14.00-19.45 13.10-20.35 14.00-19.45 14.00-19.45 14.00-18.05
25. Dainora Pazdrazdienė 205 11.30-17.15 13.10-18.55   13.10-18.05 12.20-17.15
26. Dalia Pocienė 105 13.10-17.15 14.00-18.05 14.50-17.15 12.20-18.55 13.10-17.15
27. Rita Pukelytė-Retkienė 108 11.30-18.55 13.10-18.05 13.10-17.15 12.20-18.55 13.10-17.15
28. Virginija Ruzgienė 301   15.40-17.15     14.00-14.45
29. Živilė Sabaliauskaitė 111 14.00-18.55 14.00-18.55 14.00-18.55 13.10-19.45  
30. Virginija Saudargienė 214 13.10-18.05 14.00-18.05   14.00-18.05 13.10-14.45
31. Kilnutė Skripkauskienė 109 14.00-18.55 14.00-18.55 16.30-18.05 14.00-18.55 13.10-18.05
32. Silvija Stanienė 219 14.00-19.45 14.00-19.45   14.00-19.45 13.10-18.55
33. Laimonas Stanius 208 14.00-19.45 14.40-18.55 14.00-17.15 13.10-18.55 14.00-17.15
34. Visvaldas Stirblys 209 13.10-19.45 14.50-19.45 14.00-15.35 13.10-19.45 14.00-17.15
35. Rima Stonkuvienė 218 12.20-18.55 13.10-18.55 13.10-18.55 13.10-18.55 13.10-18.05
36. Vigilija Smilgytė-Mockevičienė 220 13.10-19.45 13.10-16.25 13.10-18.05 13.10-18.55  
37. Ramūnas Šlepavičius 310 14.00-18.55     14.00-19.45  
38. Valdas Šličius 103,305 13.10-20.35 14.50-18.55 13.10-18.55 13.10-19.45 15.40-16.25
39. Rūta Šulskienė 307 14.50-20.35 14.00-19.45 14.50-19.45 13.00-17.05 14.00-20.35
40. Kazys Tiškus 206 14.00-17.15     13.10-16.25  
41. Milda Trušauskaitė 103, 104 14.50-16.25 14.50-16.25     14.50-16.25
42. Vaida Turauskė 107 13.10-18.55 13.10-18.55 14.00-18.05 13.10-18.55 12.20-18.55
43. Olga Vasiljeja   14.09-17.15 14.22-18.55   13.43-18.33 13.31-16.52
44. Vilija Vitkauskienė 223 14.50-18.05     14.50-18.55  
               
               

Pavaduotoja ugdymui Danutė Černienė