Skip to content Skip to navigation

TARPTAUTINIS PIANISTŲ KONKURSAS “GLORY” NIUJORKE (JAV)

Pateikta: 2023-01-19 14:19 (atnaujinta: 2023-01-19 14:20)

Tarptautinis pianistų konkursas ”Glory” yra tradicinis fortepijono renginys, kasmet vykstantis Niujorke. 2022 metais konkursas pradėtas rengti internetu. Konkurso žiuri – tarptautiniu mastu pripažinti, aktyvūs pianistai ir profesoriai, nuolat vedantys meistriškumo kursus visame pasaulyje. Šio konkurso tikslas – surasti atlikėjus, turinčius išskirtines menines asmenybes ir suteikti apdovanojimus, galinčius padėti pradėti jų muzikinę karjerą. “Glory International” konkurse gali dalyvauti pianistai iš bet kurios pasaulio vietos.

Respublikinis pianistų festivalis ,,Piano Solo“

Pateikta: 2023-01-18 11:52 (atnaujinta: 2023-01-18 11:53)

Lapkričio 19 dieną Vilniaus M. K. Čiurlionio menų mokykloje įvyko I respublikinis jaunųjų pianistų festivalis „Piano solo“. Šio respublikinio festivalio tikslas - puoselėti akademinės muzikos atlikimo tradiciją, skatinti Lietuvos pianistų bendruomenę dalintis gerąja patirtimi, ugdant jaunųjų pianistų interpretacijų kūrybiškumą, individualumą, virtuoziškumą.  Nors tai buvo festivalis, tačiau kompetentinga komisija išdalino 15 nominacijų.

Skelbimas

Pateikta: 2022-12-14 14:46 (atnaujinta: 2022-12-14 15:30)

2022m. gruodžio 21 dieną, 18.00 val. Kretingos kultūros centro salėje vyks 37 tradicinis kalėdinis koncertas

„ KALĖDŲ MOZAIKA “

Kviečiame atvykti.

I respublikinis meno ir muzikos mokyklų XX-XXI a. šiuolaikinės instrumentinės muzikos konkursas „Žiemos eskizai“

Pateikta: 2022-12-13 17:06

Gruodžio 2 dieną  Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla surengė I respublikinį meno ir muzikos mokyklų XX-XXI amžiaus šiuolaikinės instrumentinės muzikos konkursą ,,Žiemos eskizai”. Virtualiame konkurse dalyvavo apie 150 solistų ir ansamblių iš įvairių šalies meno ir muzikos mokyklų. Konkurse ,,Žiemos eskizai” dalyvavo ir sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos mokinė Ugnė Jurevičiūtė, užėmusi II vietą.  Ugnės mokytoja Vaida Turauskė .

Sveikiname šio konkurso laureatę ir ją paruošusią mokytoją!

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė

Respublikinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas “Muzikos uostas”

Pateikta: 2022-12-13 17:03 (atnaujinta: 2022-12-13 17:04)

Gruodžio 3d. Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje vyko Respublikinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas „Muzikos uostas 2022“, skirtas Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos 100-mečiui paminėti.

Konkurse dalyvavo bei prizines vietas iškovojo ir Kretingos meno mokyklos pučiamųjų instrumentų klasės mokiniai:

I-asis respublikinis vaikų ir jaunimo solinio dainavimo konkursas „Teka, teka…“

Pateikta: 2022-12-12 15:41

Gruodžio 6 dieną Šiaulių 1-oji muzikos mokykla organizavo I respublikinį vaikų ir jaunimo solinio dainavimo konkursą „Teka, teka“. Atvykusiųjų geografija plati: Šiauliai, Biržai, Akmenė, Skuodas, Kupiškis, Kuršėnai, Kelmė, Kretinga, Klaipėda, Pasvalys, Pakruojis, Kaunas, Raseiniai, Ukmergė – iš viso 58 dalyviai iš 22 ugdymo įstaigų, juos parengė 56 pedagogai ir koncertmeisteriai.

ADVENTINIS MUZIKINIS VAKARAS „LELIUMAI“

Pateikta: 2022-11-30 15:11
2022 m. lapkričio 29 dieną, antradienį, 19.00 val. Kretingos meno mokyklos fortepijono ir saksofono skyriaus mokiniai koncertavo Kretingos rajono kultūros centro Kurmaičių skyriuje taip paminėdami advento pradžią.
Koncertą puošė Emilijos Piečiūtės, Bernadetos Rimkutės, Luknės Narvilaitės, Gabijos Jarutytės, Beatos Ubytės ir Viliaus Kontrimo atliekamos melodijos.
Mokinius paruošė Silvija Stanienė ir Laimonas Stanius.

Tęstinis muzikinis edukacinis projektas lopšelyje-darželyje „Eglutė“

Pateikta: 2022-11-30 15:07

2022 m. lapkričio 30 dieną lopšelyje-darželyje vyko tęstinis muzikinis edukacinis projektas "Saulės grįžtuvių laukimas", kuriame vaikai buvo supažindinti su lietuvių advento papročiais ir tradicijomis, skambant įvairiems muzikiniams kūriniams, kuriuos atliko Kretingos meno mokyklos mokiniai: Bernadeta Rimkutė, Beata Ubytė, Emilija Piečiūtė, Benediktas Rimkus, Juozapas Bružas ir Vilius Kontrimas.

Projekto organizatoriai Silvija Stanienė ir Laimonas Stanius

MUZIKINIS EDUKACINIS PROJEKTAS „SAULĖS GRĮŽTUVIŲ LAUKIMAS“ Lopšelyje-darželyje „Pasaka“

Pateikta: 2022-11-30 14:57
Vartant kalendorių galima pastebėti, jog lapkričio 30-oji diena mini „Saulės grįžtuvių laukimo pradžią", todėl ta proga lopšelyje-darželyje „Pasaka" koncertavo Kretingos meno mokyklos mokiniai.
Muzikines programas atliko Benediktas Rimkus, Juozapas Bružas, Emilija Piečiūtė ir grupė „Antradienis" (Beata Ubytė, Bernadeta Rimkutė ir Vilius Kontrimas).
Mokinius paruošė bei projektą inicijavo mokytojai Silvija Stanienė ir Laimonas Stanius.

I fortepijono skyriaus skaitymo iš lapo konkursas „Atėjau, pamačiau, pagrojau“

Pateikta: 2022-11-13 15:23

Ne kartą yra tekę girdėti, jog lapkritis vienas iš niūriausių, pilkiausių ir nuobodžiausių mėnesių. Patikėkit, tai netiesa. Lapkritis - vienas iš nuostabiausių mėnesių, nes švenčiama PIANISTŲ DIENA.

Tad lapkričio 11 dieną, penktadienį, buvo švenčiamas GIMTADIENIS fortepijono skyriaus mokytojų ir mokinių. Paminėtas netradiciškai. Žinote kaip? Ogi, suorganizuotas I fortepijono skyriaus skaitymo iš lapo konkursas „Atėjau, pamačiau, pagrojau“.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Naujienos