Artimiausi renginiai

MOKYKLOJE EKSPONUOJAMA DAILĖS DARBŲ PARODA. KVIEČIAME PASIGROŽĖTI.

Pateikta: 2024-04-22 15:27

2024 m. balandžio mėnesį, Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“, eksponuojama Kretingos meno mokyklos dailės skyriaus mokinių baigiamųjų diplominių darbų paroda. Parodos kuratorė – mokytoja Rūta Šulskienė.

Mokykloje „Lyra“ eksponuojami darbai:

Knygos „Virė virė košę“ pristatymas

Pateikta: 2021-05-10 20:39

Šiais metais gegužės 19 dieną, trečiadienį, 9.00 val. per www.semiplius.lt bus pristatoma išleista Kretingos meno mokyklos fortepijono mokytojos Silvijos Stanienės aranžuotų lietuvių liaudies dainos fortepijoniniam ansambliui „Virė virė košę“ knyga. Šis rinkinys sukurtas pradedantiesiems-jauniesiems pianistams. Taip pat šiame natų rinkinyje pristatomos lietuvių liaudies skaičiuotės, skirtos pirštams lavinti.

Pateikta: 2021-02-17 10:44

Kretingos meno mokyklos dailės skyriaus mokinių kūrybinių darbų paroda - GELTONA, ŽALIA, RAUDONA...., skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.