Skip to content Skip to navigation

Darbuotojai

Pateikta: 2010-02-26 06:13 (atnaujinta: 2022-09-19 09:29)

Pedagoginių darbuotojų sąrašas

 

Eil.Nr.

Pavardė, vardas

Pareigos

Telefonai,

el. paštas

1.

Andruškevičienė Violeta

Chorinio dainavimo mokytoja ekspertė,

 choro „Saulainė“ vadovė

-

 

2.

Bakšanskienė Lilija                              

Fortepijono vyresnioji mokytoja,

Chorinio dainavimo mokytoja ekspertė, koncertmeisterė metodininkė, jaunių choro „Smiltė“ vadovė

 

 

 

-

3.

Beinorienė Rita

Muzikos teorijos dalykų vyr.  mokytoja

-

4.

Bendikienė Birutė

Choreografijos mokytoja metodininkė

-

5.

Bružas Alvydas

Pučiamųjų instrumentų

 mokytojas metodininkas,

pučiamųjų instrumentų orkestro

 „Vėjūnas“ vadovas

(8 615) 97788

 

 

6.

Černienė Danutė

Kanklių mokytoja metodininkė,

8 445 79256, (8 682) 32744

7.

Česnauskienė Birutė

Dailės mokytoja metodininkė

-

8.

Dubinskienė Alina

Smuiko vyr.  mokytoja

-

 

Jašinskaitė Ramunė

Muzikos mokytoja

-

9.

Galdikaitė Daiva

Dailės mokytoja metodininkė

(8 682) 15592

      10.

Garbaliauskienė Silva

Akordeono mokytoja metodininkė, akordeonininkų orkestro vadovė

-

      11.

Grikšienė Raimonda

Choreografijos vyr. mokytoja

-

12.

Gudelytė Kristina

Choreografijos mokytoja

-

13.

Intienė Irena

Muzikos teorijos dalykų vyr.  mokytoja

-

14.

Kniukštienė Laima

Muzikos teorijos dalykų vyr.  mokytoja

(8 685) 02059

15.

Kučiauskienė Raimonda

Fortepijono vyr. mokytoja

-

16.

Kundrotaitė Olivija

Fortepijono vyr.  mokytoja,

 vyr. koncertmeisterė

(8 646) 44338

17.

Kusienė Roma

Akordeono vyr. mokytoja

(8 674) 82315

18.

Kutkevičienė Simona

Choreografijos mokytoja metodininkė, vaikų šokių kolektyvo „Ratilėlis“ vadovė

-

19.

Lidžiūtė Martyna

Kanklių mokytoja

-

20.

Mačernienė Indrė

Dailės mokytoja

 

21.

Merkelis Donatas

Birbynės mokytojas metodininkas,

tautinių instrumentų orkestro vadovas

(8 615) 133319

 

22.

Mockevičienė-Smilgytė Vigilija

Fortepijono vyr. mokytoja, koncertmeisterė

-

23.

Narkutė Nijolė

Smuiko vyr.  mokytoja

-

24.

Nikartienė Lina

Dailės mokytoja metodininkė

(8 600) 21516

25.

Norkuvienė Jūratė

Chorinio dainavimo mokytoja metodininkė,

choro „Saulainė“ jaunučių choro vadovė

-

27.

Paulauskienė Asta

Koncertmeisterė metodininkė

 

28.

Pazdrazdienė Dainora

Fleitos mokytoja metodininkė

-

29.

Pocienė Dalia

Smuiko mokytoja metodininkė, styginių instrumentų ansamblio vadovė

-

30.

Retkienė-Pukelytė Rita

Fortepijono mokytoja metodininkė,

koncertmeisterė metodininkė,

 

31.

Skripkauskienė Kilnutė

Fortepijono mokytoja ekspertė

(8 601) 05925

32.

Stanienė Silvija

Fortepijono mokytoja metodininkė

-

33.

Stanius Laimonas

Saksofono vyr.  mokytojas

-

34.

Stirblys Visvaldas

Klarneto mokytojas metodininkas

-

35.

Stonkuvienė Rima

Fortepijono vyresnioji mokytoja,

koncertmeisterė metodininkė

-

36.

Sudnowski Wladimir

Mušamųjų instrumentų mokytojas

-

37.

Kubilienė-Šimkutė Sigita

Akordeono mokytoja metodininkė

-

38.

Šlepavičius Ramūnas

Akordeono vyr. mokytojas

-

39.

Šličius Valdas

Vyr. koncertmeisteris

-

40.

Šulskienė Rūta

Dailės mokytoja metodininkė

(8 445) 78734

41.

Tiškus Kazys

Trimito mokytojas metodininkas

 

42.

Trušauskaitė Milda

Muzikos mokytoja ekspertė, jaunučių choro vadovė

-

43.

Turauskė Vaida

Fortepijono vyresnioji mokytoja,

Vyr. koncertmeisterė

-

44.

Vasiljeva Olga

Koncertmeisterė

-

 

Nepedagoginių darbuotojų sąrašas

 

Eil.Nr.

Pavardė, vardas

Pareigos

Telefonai,

el. paštas

1.

Lukošienė Eugenija

Vyriausioji buhalterė

(8 445) 79256, 8 60144472

2.

Pikiotaitė Dalia

Ūkvedė

(8 445) 79257, 8 68719162

3.

Jonutis Vytautas

Kompiuterinių sistemų inžinierius

 

4.

Piečiuvienė Rima

Bibliotekininkė, buhalterė

(8 445) 79256

5.

Duoblytė Edita

Raštinės vedėja

(8 445) 79257

6.

Kasperaitis Pranas

Instrumentų derintojas

 

7.

Kasparavičienė Liucija

Rūbininkė

(8 445) 79257

8.

Garjonienė Ieva

Budėtoja

(8 445) 79257

9.

Stirblienė Ingrida

Valytoja

 

10.

Stonkienė Reda

Valytoja

 

11.

Gagilienė Dalia

Valytoja

 

12.

Garjonis Antanas

Kiemsargis

 

13.

Ronkaitis Rolandas

Pastatų techninės priežiūros darbininkas