IX Respublikinis Romualdo Žaldoko smuikininkų ir violončelininkų konkurso

Pateikta: 2023-04-25 18:03 (atnaujinta: 2023-04-25 21:46)

Balandžio 21 d. Stasio Šimkaus konservatorijoje vyko IX Respublikinis Romualdo Žaldoko smuikininkų ir violončelininkų konkursas. Šiemet konkurse dalyvavo 100 dalyvių-jaunųjų atlikėjų (smuikininkų, violončelininkų), jų pedagogų, koncertmeisterių iš Palangos, Klaipėdos, Telšių, Plungės, Tauragės, Šilutės, Skuodo, Kretingos, Gargždų, Priekulės, Mažeikių meno ir muzikos mokyklų. Konkurso dalyvius sveikino ir sėkmės linkėjo konservatorijos direktorė Renata Krikščiūnaitė-Barcevičienė. Konkurse dalyvavo mūsų mokyklos jaunosios smuikininkės ir puikiai pasirodžiusios pelnė prizines vietas: Eglė Žvinklytė – I vietos laureatė (mokytoja Dalia Pocienė, koncertmeisterė Vaida Turauskė), Urtė Milašė – II vietos nugalėtoja (mokytoja Dalia Pocienė, koncertmeisterė Olga Vasiljeva), Ugnė Skripkauskaitė – II vietos laureatė (mokytoja Nijolė Narkutė, koncertmeisterė Olivija Kundrotaitė).

Sveikiname jaunąsias smuikininkes ir jų mokytojas!

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė

Paveikslėlių galerija