Kretingos meno mokyklos mokinių koncertas - dovana Padvarių socialinės globos namuose

Pateikta: 2018-12-13 14:34

2018 m. gruodžio 7 dieną vyko, jau tradiciniu tapęs, jaukus ir šiltas meno mokyklos mokinių koncertas  „Žiemos miniatiūros“ Padvarių socialinės globos namuose.

Koncerto sumanytoja ir organizatorė – Olivija Kundrotaitė. Mokytoja koncertui paruošė ir savo mokinę. Jai mielai talkino ir į koncertą savo mokinius lydėjo mokytojai: Alina Dubinskienė, Kilnutė Skripkauskienė, Rima Stonkuvienė, Roma Kusienė, Bronė Barzdienė, Dalia Pocienė, Nijolė Narkutė, Donatas Merkelis, Sigita Šimkutė-Kubilienė, Laimonas Stanius, Visvaldas Stirblys. Jauniesiems muzikantams akomponavo Virginija Ruzgienė, Virginija Navickienė, Olga Vasiljeva ir koncerto vedėja Olivija Kundrotaitė.

Vaikų nuoširdus muzikavimas pradžiugino ir sušildė Padvarių globos namų gyventojų širdis., Tikėdamiesi, kad nebus pamiršti ir kitais metais, seneliai ir visi klausę širdingai dėkojo koncertavusiems mokiniams ir jų mokytojams.

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė