Paskaita-koncertas “Tarptautinių projektų svarba šiuolaikinio mokytojo muzikinėje veikloje”.

Pateikta: 2018-11-05 11:00 (atnaujinta: 2018-11-06 16:31)

Spalio 15 dieną, Kretingos meno mokyklos koncertų salėje vyko pianistės Gaivilės Simaitytės, Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos ir Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos fortepijono mokytojos paskaita-koncertas “Tarptautinių projektų svarba šiuolaikinio mokytojo muzikinėje veikloje”.

Pianistė yra baigusi Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklą (mok. Metod. Regina Fabijonavičienė), Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatoriją (mok. Eksp. Virginija Ruzgienė), Lieutvos muzikos ir teatro akademiją (prof. Petras Geniušas), stažavosi Paryžiaus Nacionalinėje konservatorijoje (Prof. Denis Pascal), baigė pomagistrines studijas Graco menų universitete, Austrijoje (Prof. Manfred Tausch).

Paskaitos metu Gaivilė Simaitytė pristatė tarptautinius projektus, kuriuose dalyvavo, dalinosi įgyta patirtimi ir pastebėjimais užsienio projektų bei mokyklų švietimo sistemose. Gaivilė pabrėžė tarptautinių bendradarbiavimų svarbą ir jai padarytą šių projektų įtaką pasaulėžiūroje, jos koncertinėje ir pedagoginėje veikloje. Pianistė išsamiai ir įdomiai pristatė dalyvavimą  tarptautiniame ERASMUS+ projekte, jo galimybes ir teikiamą naudą. Paskaitos pabaigoje ji pasidalino muzikiniu numeriu, kurį tobulino ir gilino jo interpretacines žinias  ERASMUS+ projekto metu dalyvautuose tarptautiniuose pianistų meistriškumo kursuose Paryžiuje - L. van Beethoven Sonata “Appassionata” op. 57, Nr. 23, f-moll (Allegro assai, andante con moto, allegro ma non troppo).

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė

Paveikslėlių galerija