V Lietuvos jaunųjų dainininkų konkursas „Cantabile“

Pateikta: 2023-04-19 13:58 (atnaujinta: 2023-04-19 13:59)

Penktąjį kartą jaunuosius dainininkus iš visos Lietuvos sukvietė konkursas „Cantabile”, organizuojamas muzikos mokyklos „Ugnelė”. Jaunieji dainininkai varžėsi keturiose kategorijose – 7-10 m., 11-14 m., 15-18 m. ir mažųjų ansamblių. Dainininkai atliko klasikinės muzikos ir lietuvių liaudies kūrinius. Komisijoje šiemet buvo – operos solistės Irena Zelenkauskaitė ir Julija Stupnianek bei dainininkas, choro dirigentas Dainius Puišys. Labai džiaugiames ir didžiuojamės mūsų mokinės Auksės Gedvilaitės pasirodymu šiame konkurse. 7-10 metų kategorijoje ji buvo apdovanota nominacija už lietuvių kompozitoriaus kūrinio interpretaciją ir II vietos diplomu. Mokytoja Jūratė Norkuvienė, koncertmeisterė Olga Vasiljeva.

Sveikiname Auksę ir jos mokytoją!

Paveikslėlių galerija