Pateikta: 2023-04-25 21:51 (atnaujinta: 2023-04-25 21:52)

2023 m. balandžio 21-22 dienomis vyko V tarptautinis kamerinės muzikos festivalis - konkursas "Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai", kurį organizavo Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokykla. Balandžio 21 d. vyko vokalistų konkursas. Šiame konkurse dalyvavo Lietuvos ir užsienio muzikos, meno mokyklų, konservatorijų, aukštųjų meno įstaigų moksleiviai ir studentai. Dalyviai atliko kiekvienai amžiaus kategorijai skirtą programą. Mūsų mokyklą atstovavo I pgr. ch.d. klasės mokinė Auksė Gedvilaitė, kuri pasirodė puikiai ir pelnė garbingą I vietą ir nominaciją už sceninį artistiškumą.

Didžiuojamės ir sveikiname Auksę, jos mokytoją Jūratę Norkuvienę, koncertmeisterę Olgą Vasiljevą!

Paveikslėlių galerija