VII Žemaitijos krašto fortepijoninių etiudų konkursas Kretingos meno mokykloje.

Pateikta: 2021-05-10 20:27

2021 m. balandžio 30 d. Kretingos meno mokykloje vyko fortepijono skyriaus mokytojos  Vaidos Turauskės organizuotas VII Žemaitijos krašto fortepijoninių etiudų konkursas. Konkurse varžėsi net 40 jaunųjų pianistų iš Žemaitijos krašto: Kretingos, Akmenės, Ventos, Plungės, Piekulės, Skuodo, Palangos muzikos ir meno mokyklų. Šis laikas kupinas didelių iššūkių, reikalaujantis vidinės motyvacijos išlaikyti muzikavimo džiaugsmą, nuoseklų darbą. Dabar ypač svarbu suteikti jauniems atlikėjams padrąsinimo ir galimybių pasirodyti scenoje, net jei tai – virtuali scena.

Komisijos, kuriai pirmininkavo Danutė Černienė, nariai: Rita Pukelytė-Retkienė Vigilija Smilgytė-Mockevičienė, sprendimu nugalėtojais tapo šie mūsų mokyklos mokiniai:

2 klasė  I vieta – Rokas Skurvydas,  mokytoja metodininkė Kilnutė Skripkauskien

3 klasė  I vieta – Ugnė Jurevičiūtė,  vyr. mokytoja Vaida Turauskė

III vieta – Nidijus Valatka,  mokytoja metodininkė Kilnutė Skripkauskienė

4 klasė  I vieta – Jokūbas Žiubrys,  mokytoja metodininkė Kilnutė Skripkauskienė

III vieta – Morta Šiaudvytytė,  mokytoja metodininkė Rita Pukelytė-Retkienė

5 klasė  II vieta – Meira Metelica,  mokytoja metodininkė Kilnutė Skripkauskienė

III vieta – Ema Ašmontaitė,  vyr. mokytoja Rima Stonkuvienė

III vieta  - Perlita Grigaitytė,  mokytoja Vigilija Smilgytė-Mockevičienė

6 klasė  I vieta - Gabrielius Žiubrys,  mokytoja metodininkė Kilnutė Skripkauskienė

III vieta - Kamilė Žąsytytė,  vyr. mokytoja Rima Stonkuvienė.

Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytojas!

Tikimės, kad po dviejų metų galėsime vėl gyvai susitikti ir smagiai pasivaržyti, pabendrauti.

Beje, džiugu pažymėti, kad gavome nemažai gražių atsiliepimų apie įvykusį konkursą: -.... " Vaikams buvo įdomu pasiklausyti kaip kiti groja ir save palyginti. Dėkojame komisijai už darbą, mokiniai džiaugiasi ir yra patenkinti rezultatais.Mano antrokė laimėjusi trečią vietą net su ašaromis šokinėjo iš laimės"....(iš Skuodo),... "Ačiū už galimybę paklausyti kitų vaikų atliekamus etiudus. Etiudų konkurso organizatoriai išties puikiai darbuojasi. Linkėjimai iš Mažeikių ir sėkmingų II pusmečio darbų rezultatų", ... „ Pirmiausia noriu padėkoti už jūsų begaliniai didelį atliktą darbą organizuojant konkursą. Suteikėte daug gerų emocijų. Nuostabūs diplomai." (Priekulė), ..." Ačiū už puikiai suorganizuotą renginį, sekmės darbuose" (Plungė)

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė