VIII-asis tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas „RITMAS KITAIP 2023“

Pateikta: 2023-02-08 16:59 (atnaujinta: 2023-02-08 17:02)

2023 m. vasario 2 d. į Šiaulių kultūros centre vykusį renginį, kurį organizavo asociacija klubas „RITMAS KITAIP“ ir Šiaulių 1-oji muzikos mokykla susirinko virš 100 melodiniais bei ritminiais mušamaisiais instrumentais muzikuojančių būgnininkų. Vyko VIII-asis tarptautinis, kas pora metų organizuojamas, mušamųjų instrumentų konkursas „RITMAS KITAIP 2023“. Dalyvių geografija- Klaipėda, Grigiškės, Kelmė, Kretinga, Utena, Vilnius, Birštonas, Salaspilis (Latvija), Jelgava (Latvija).

Dalyviai varžėsi trijose – melodinių mušamųjų instrumentų, ritminių mušamųjų instrumentų ir mušamųjų instrumentų ansamblių kategorijose. Konkurso dalyvių pasirodymus vertino gerai Lietuvoje ir už jos ribų žinomi būgnininkai: Gintautas Gascevičius , Jonas Lengvinas, Džiugas Daugirda, Titas Jukšta.

Mušamųjų instrumentų ansamblių kategorijoje Kretingos meno mokyklos mušamųjų instrumentų ansamblis: Lukas Kindurys, Rokas Lukošius, Gvidas Kulvietis, Vilius Gaubys, Vilius Kontrimas, Linas Rumbutis, Benas Bružas – laimėjo I vietą.

Rtminių mušamųjų instrumentų kategorijoje Benas Bružas iškovojo III vieta. Vaikinų mokytojas Wladimir Sudnowski.

Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytoją!

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė

Paveikslėlių galerija