XI Tarptautinė virtuali metodinė savaitė 2023 / „Pedagoginės – profesinės patirties sklaida muzikos mokykloje“

Pateikta: 2023-03-08 15:50

2023 m. vasario 27- kovo 4 d. ZOOM platformoje.

Metodinės savaitės tikslas – skatinti  mokytojų žingeidumą, domėjimąsi kolegų pasiekimais, metodinėmis naujovėmis, plėsti bendradarbiavimą su užsienio šalių mokyklomis ir pedagogais.

Per projekto gyvavimo laikotarpį savo žiniomis dalinosi plačiai žinomi Lietuvos muzikinio gyvenimo autoritetai, LMTA dėstytojai: prof. Jurgis Dvarionas, prof. Algirdas Budrys, prof. Eduardas Gabnys,  prof. Petras Kunca, prof. Undinė Jegėlaitė – Lipinaitienė, prof. Raimondas Sviackevičius, doc. Aušrelė Juškevičienė, doc. Rusnė Mataitytė, doc. Egidijus Buožis, lektorius Giedrius Gelgotas, lektorė Ugnė Stadnikė, dėstytojai iš užsienio ir daugelis kitų. Remdamiesi savo profesine pedagogine patirtimi, su dėstomo dalyko metodikos naujovėmis lektoriai supažindina klausytojus. Muzikos mokyklų mokytojams labai aktualu stebėti savo kolegų vedamas pamokas. Individualios pamokos su vienu mokiniu reikalauja daug ne tik profesinių, bet ir psichologinių, pedagoginių, bendravimo žinių, todėl metodinė savaitė yra aukštai mokytojų vertinamas ir labai reikalingas renginys.

Į šį renginį buvo pakviesta dalyvauti ir pristatyti leidinį ,,Įvairių spalvų istorijos. Įsiklausyk..."  Kretingos meno mokyklos mokytoja Vigilija Smilgytė - Mockevičienė.

Sėkmės mokytojai tolesniuose darbuose!

Paveikslėlių galerija