XXX Juozo Pakalnio respublikinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkursas

Pateikta: 2023-04-08 20:31 (atnaujinta: 2023-04-08 20:34)

2023 m.  balandžio  1 dieną  Kauno  Juozo Gruodžio konservatorijoje vyko XXX Respublikinis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas. Sėkmingai pasirodžius Klaipėdos krašto atrankiniame ture, į Respublikinį turą pateko visi mūsų mokyklos mokiniai: Gabriel Stevens (klarnetas) - mokytojas Visvaldas Stirblys, koncertmeisterė Olga Vasiljeva, Paulina Zubaitė (fleita) – mokytoja Dainora Pazdrazdienė, koncertmeisterė Rita Pukelytė-Retkienė, Mantas Tolis (saksofonas) – mokytojas Laimonas Stanius, koncertmeisterė Olivija Kundrotaitė, Justas Miliauskas (baritonas), Mindaugas Miliauskas (tūba) – mokytojas Alvydas Bružas, koncertmeisterė Olga Vasiljeva, Urtė Budrytė (trimitas), Simonas Šamonskis (trimitas) – mokytojas Kazys Tiškus, koncertmeisterė Olga Vasiljeva.

Į respublikinį konkursą suvažiavo visi patys geriausi Lietuvos jaunieji muzikantai. Tą dieną nuo pat ryto  iki  vėlyvo vakaro skambėjo vario garsai. Šis konkursas turi labai gilias tradicijas ir yra pats svarbiausias pučiamųjų instrumentų konkursas Lietuvoje. Būti atrinktam ir pelnyti jame prizines vietas – didelis laimėjimas.

Laureato diplomus iš Kauno parsivežė: Mindaugas Miliauskas - I vieta, Justas Miliauskas -  III vieta, mokytojas Alvydas Bružas; Simonas Šamonskis – II vieta, mokytojas Kazys Tiškus.

Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytojus!

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė

Paveikslėlių galerija