Koncertas

Virtualus Kretingos meno mokyklos Šeimyninio muzikavimo koncertas „Muzika - bendrystės gija šeimoje“

Pateikta: 2021-05-31 19:05

Virtualaus Kretingos meno mokyklos Šeimyninio muzikavimo koncerto „Muzika - bendrystės gija šeimoje“, vykusio š.m. grgužės 28 d. akimirkos užfiksuotos šiame vaizdo įraše https://www.youtube.com/watch?v=OMpgmH7yXo0

Žymės:

Akordeonistų koncertas tėveliams „ Vasarą pasitinkant“

Pateikta: 2021-05-26 16:39 (atnaujinta: 2021-05-26 16:39)

Sveiki, mieli mūsų akordeonistų mokinių tėveliai. Praėjo dar vieni mokslo metai. Sunkūs, neįprasti tiek vaikams, tiek mokytojams, tiek jums, mieli tėveliai. Aišku, suprantate, kad ne mes šitaip sugalvojome. Mokėmės visi naujai bendrauti, ieškojome įvairių informacinių technologijų būdų. Viduje kirba negera nuojauta, kad tik netaptų tai „ateities mokykla“... Bet, manau, atlaikėme šitą išbandymą visi kartu. Džiaugiamės, didžiuojamės jūsų vaikais, mūsų mokiniais, kad neprarado noro groti akordeonu, muzikuoti, domėtis naujovėmis.

Žymės:

Kretingos meno mokyklos Fortepijono skyriaus 1 ir 2 klasės mokinių VIRTUALUS KONCERTAS

Pateikta: 2021-04-30 12:10

Pasitinkant nuostabų metą - gegužę, pasipuošusią žaluma ir margaspalviais žiedais, artėjant nuostabiai šventei - Motinos dienai, Kretingos meno mokyklos Fortepijono skyriaus 1 ir 2 klasės mokiniai bei jų mokytojai siunčia visiems muzikinį sveikinimą VIRTUALŲ KONCERTĄ, linkėdami džiaugsmo, vilties ir gerumo.

Koncerto programa:

1 klasės;